фото 7kanal.com.ua

Одесити влаштували забіг у костюмах Санта Клаусів

  Багато учасників акції одягли лише елементи одягу Санта-Клауса - шапки і червоні сорочки. Одесити, які були в повному обладунку, бігли попереду колони.

  Одесити в новорічних костюмах взяли участь у трикілометровому забігу. Як повідомляє УНІАН, акція стартувала поблизу Міського саду, далі учасники бігли Дерибасівською, Приморським бульваром, Потьомкінськими сходами, Тещиним мостом, вулицями Гоголя та Гаванної. Фінішували Санти в Міському саду.

  Багато учасників заходу, ініціатором якого виступила громадська організація "Клуб авантюристів", тримали в руках пристрої для селфі та бенгальські вогні, які запалили на фініші.

  Видання зазначає, що участь в акції брали переважно молоді хлопці й дівчата. Багато хто з них одяг лише елементи одягу Санта-Клауса - шапки і червоні сорочки. Одесити, які були в повному обладунку, бігли попереду колони.

  Нагадаємо, в одному з торгових центрів Канади з'явився Стильний Санта – стрункий і в одязі від найдорожчих брендів. За кожне селфі торговий центр переховуватиме $1 на допомогу хворим дітям. Всього збираються пожертвувати $10 тис.

  Попередній матеріал
  Вибух у Волгограді: восьмеро мешканців дев'ятиповерхівки вважаються зниклими безвісти
  Наступний матеріал
  Аварія судна в Індонезії: троє осіб загинули, 78 вважаються зниклими безвісти