апостроф

"Обама, віддай Крим": у соцмережах висміяли соратника Путіна за нову "сенсаційну" заяву

Секретар Радбезу РФ Патрушев усе частіше виступає із абсурдними заявами, котрі ще й прямо суперечать одна одній.

Микола Патрушев заявив, що в зіпсованих відносинах між Україною і Росією винні США. Таку заяву ставленик і багатолітній соратник Путіна зробив сьогодні, 15 вересня, передає "Апостроф". "Мета політики Вашингтона – зруйнувати єдність російського й українського народів", – несподівано заявив Патрушев журналістам. На його думку, "у США є багатий досвід в питаннях знищення єдиних держав".

Користувачі соцмереж висміяли подібні гучні заяви представника путінського режиму. "Апостроф" зібрав найцікавіші, на думку журналістів, коментарі.

Журналіст Олег Онисько з цього приводу написав: "Залізна логіка... Росіяни захопили Крим, частину Донбасу, прямо воюють проти українців, а руйнують єдність - США".

Схожу думку висловив блогер Дмитро Єфімов: "Патрушев, поглянь на те, як на Донбасі російські найманці вбивають мирних жителів. Це ж очевидно: Вашингтон руйнує "єдність російського і українського народів". Дивно тільки, що Вашингтон це робить руками росіян. Висновків може бути два: або російські найманці працюють на Вашингтон (що трохи дивно), або ти, Патрушев, п****ш".

Користувачі нагадали і про окупацію Криму Росією, і про вину РФ у розв’язуванні війни на Донбасі, і інші заяви Патрушева прямо протилежного змісту процитували.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, на минулому тижні у соцмережах висміяли заяву голови СК РФ про те, що Яценюк воював у Чечні.

Попередній матеріал
Спостерігачі ОБСЄ зафіксували у бойовиків зникнення трьох гаубиць і гармати
Наступний матеріал
У Києві судитимуть двох міліціонерів, які отримали хабар від наркодилера