Новий сексуальний скандал довкола Берлусконі

  Сексуальний скандал завдав нового удару репутації Сильвіо Берлусконі. Джанфранко Фіні, спікер нижньої палати парламенту, вимагає відставки прем`єра через аморальну поведінку.

  Юна танцівниця стверджує, що отримала 7 тисяч євро за участь у вечірці з наркотиками на віллі прем`єра. Через це Фіні закликав Берлусконі залишити посаду - інакше партія спікера вийде зі складу уряду. Прем`єр відповів колишньому соратнику, що його відставка можлива, тільки якщо за неї проголосує парламент. Конфлікт між Фіні та прем`єром розпочався ще влітку, коли останній виключив Фіні з партії "Народ Свободи". Цей розкол позбавив Берлусконі більшості в парламенті, оскільки разом із Фіні з партії пішли ще 40 депутатів і сенаторів.

  Італієць: "Берлусконі уже давно мав піти. Так не можна. Немає різниці, винен він чи ні. Зараз всі проти нього, і він має піти. Для нього так краще".

  Італієць: "Чому вони не допомагають нам, ми голодуємо! Замість гуляти з дівчатами, зробили б щось для нас. Берлусконі має піти. Правда, ті, що прийдуть замість нього, навряд чи будуть кращі".

  Попередній матеріал
  В Луганську запровадили штрафи за спалення листя
  Наступний матеріал
  Європарламент розгляне резолюцію щодо України
  Теги: