Нью-Йорк святкує 400-річчя

  Урочистості з нагоди 400-річчя заснування Нью-Йорка відбуваються у США. Програма розпочалася реконструкцією давніх подій.

  400 років тому нідерландське судно з капітаном Генрі Гудзоном увійшло в гирло річки, на якій зараз розташований Нью-Йорк. Спеціально для свята американці виготовили копію судна Гудзона. На честь голандського першовідкривача одна з найупізнаваніших будівель міста - Емпайр-стейт білдинг - стане помаранчевою - це національний колір Нідерландів. Святкування триватимуть цілий тиждень.

  Віллем-Александр, кронпринц Нідерландів: "Незалежність – це перш за все прагнення волі та свободи. Це були цінності голландських мандрівників. І ми можемо побачити, що це саме надзвичайно цінують тут, у Нью-Йорку – не зважаючи на колір шкіри, релігію та національність".

  Б’юнхільда Вергувен, туристка з Нідерландів: "Це просто фантастична подія! Я горда тим, що я нідерландка та маю стосунок до Нью-Йорку. А ще – мені надзвичайно пощастило побачити членів королівської родини. Так добре, що вони приїхали сюди".

  Попередній матеріал
  Власникові "Аріани" вдалося домовитися із піратами про викуп
  Наступний матеріал
  В НБУ відреагували на заяви Луценка
  Теги: