Невідоме небесне тіло зруйнувало будинок у Буенос-Айресі

  Вогняна куля невідомого походження впала з неба на передмістя Буенос-Айреса. Об`єкт влучив у приватний будинок і спричинив вибух. Загинула одна людина, семеро - поранені.

  Внаслідок вибуху уламки розлетілися в радіусі чотирьох кварталів, розбили шибки і розтрощили припарковані поблизу автомобілі. За свідченням очевидців, незадовго до вибуху з неба впала палаюча куля, однак на місці падіння пожежі не було. Розслідування досі не може пояснити природу катастрофи. Спершу в поліції стверджували, що зайнялася цистерна з бензином. Однак під час перевірки відкинули цю версію. Місцеві телеканали повідомляють, що на Аргентину міг упасти метеорит, або ж уламок супутника НАСА.   

  Хуана Сандес, свідок події: "Перед вибухом я почула стукіт на даху, ніби впав камінь. Я подумала, що діти кидали каміння. А менше ніж за годину я почула вибух, що відчинив усі двері й вікна. Я вийшла надвір, а навпроти від будинку нічого не залишилося. Дивно, що не було вогню".

  Марія Інес Лорейра, представниця міської адміністрації: "Я  думаю, буде непросто визначити причини. Гадаю, ми всі хочемо дізнатися правду про цю подію". 

  Попередній матеріал
  КВУ: новий закон про вибори ігнорує рекомендації Венеціанської комісії
  Наступний матеріал
  Сутички сербського населення і миротворців на півночі Косова
  Теги: