5.ua

"Назад у майбутнє": які "фантастичні" пристрої за 30 років стали реальністю

Сьогодні настало майбутнє. Саме 21 жовтня 2015 року з минулого прибули герої стрічки "Назад у Майбутнє". У світі відзначили кінодату.

Навіть Білий Дім відреагував. А в соцмережах порівняли, які технології, що вважалися фантастичними в 1985 році, стали реальністю, а що і досі диво дивне.

Так 21 жовтня виглядає офіційний сайт Білого домусайт Білого дому

Так 21 жовтня виглядає офіційний сайт Білого дому

Відеозв’язок, про який у 80-х не знали, нині доступний кожному. Справдилися передбачення про відмову від компакт-дисків, фільми у 3D, планшети та електронні табло. Сканери відбитка пальця, інтерактивні окуляри, дрони, будинки з голосовим управлінням і навіть скейтборд, який може літати - все це також стало реальністю.

Однак деякі передбачення так і залишилися фантастикою. Автомобілі досі не літають, людей у кафе не обслуговують роботи. Голографічна реклама не використовується, а одяг не вміє підлаштовуватися під розміри власника.

Втім, усе це не має бентежити, вважає навіжений професор, доктор Еммет Браун. Про що і заявив в окремому  відеозверненні: "Любий Скотте! Якщо мої підрахунки правильні, зараз 21 жовтня 2015 року. Майбутнє нарешті настало! Так, воно не таке, як ми думали. Але не переймайся – це лишень означає, що твоє майбутнє досі не написане, ти створюєш його сам. Тож зроби майбутнє добрим!".

Попередній матеріал
Байден відмовився балотуватися у президенти США через втрату сина
Наступний матеріал
Українська армія отримає нові безпілотники, які неможливо збити - Укроборонпром