onemorepost.com

Найстаріша людина Австралії в'яже крихітні светри для недужих пінгвінів

  Альфред Дейт – найстаріша людина на усьому Австралійському континенті – на 109-му році життя в’яже светрики для постраждалих від розливу нафти пінгвінів, яким допомагають місцеві активісти.

  Альфред Дата виявився одним з тих, кого вибрали з усього світу в якості кваліфікованого в'язальника для створення светрів для пінгвінів, щоб захистити їх від наслідків контакту з розлитою у морі нафтою, повідомляє Onemorepost.com.

  В березні 2013 року, після того, як відбувся розлив нафти, "Фонд пінгвінів острова Філіпа" почав просити кваліфікованих в'язальників по допомогу. Хоча светри виглядають кумедно на маленьких пінгвінах – це не жарт і не данина моді. Їх роблять для того, щоб запобігти потраплянню нафти на тіло пінгвінів, з тим щоб уникнути злипання їхнього пір'я і руйнування захисного шару від холодної води. Через контакт з нафтою пінгвіни замерзають і стають занадто повільними і незграбними для полювання.

  Альфред Дейт, який пам’ятає катастрофу "Титаніка" у 1912-му, а також початок Першої світової війни, на даний час проживає в будинку для літніх людей у Новому Південному Уельсі. Медсестри сконтактувались з чоловіком, щоб він допоміг створювати светри для пінгвінів – адже Дейт має 80-річний досвід роботи в якості в'язальника. Тож він почав створювати светри для пінгвінів з наданої йому "важкої шерсті".

  За даними видання, ідея Фонду про використання светрів уже врятувала близько 96% від 438 пінгвінів острова Філіпа, які постраждали від розливу нафти.

  Попередній матеріал
  Кримськотатарське свято Хидирлез у Києві відбудеться у парку "Нивки"
  Наступний матеріал
  У Москві під час репетиції параду російський танк ледь не розчавив журналістів
  Теги:

  У Японії 3 місяці шукали пінгвіна, що втік з океанаріуму

  Найбільший у Європі вольєр для пінгвінів відкрився у Лондонському зоопарку

  Американські вчені створили костюм для старого пінгвіна, який почав лисіти

  Акція у Японському океанаріумі: пінгвінів одягнули у національний одяг африканських країн