Ttwitter / ScotlandNow

Найсамотнішого школяра у світі обдарують різдвяними листівками

Соціальний новинний сайт Reddit запропонував своїм користувачам відправити вітальні листівки 10-річному школяреві Арону Андерсону, який живе на одному з британських островів Аут-Скерріс. У хлопчика немає ні однокласників, ні друзів.

Про це повідомляє Mashable.

Населення острова - всього 65 людей. Арон - єдиний учень у своїй школі, яка розташовується у двокімнатній будівлі. Всі предмети, які він вивчає, веде один вчитель. Найкращими друзями дитини стали качки, вівці і його собака.

За інформацією видання, над кампанією працював один з модераторів ресурсу Reddit. Він опублікував повідомлення на порталі і звернувся до всіх читачів, які можуть зв'язатися з хлопчиком і підтримати його. "Я дуже хочу, щоб на його обличчі з'явилася широка усмішка", - підписав публікацію модератор.

Аби хлопчикові допомогли отримати послання, чоловік зателефонував до школи, де вчиться Арон, і заздалегідь розповів викладачеві і батькам хлопчика про свій план. Він попросив передплатників не відправляти листи до 7 грудня 2015 року, щоб всі вони прийшли в один час і до настання Різдва.

Мати школяра так прокоментувала навчання Арона: "Мені так шкода, що Арон зовсім один в школі, але він справді щасливий. Він проводить багато часу з дорослими людьми. Це зробило його досить розвиненим як на його вік, але йому дуже подобається їздити на материк і спілкуватися з іншими дітьми".

Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року стало відомо, що самотній австралієць в'яже шапочки у вигляді їжі, щоб знайти друзів. 

Попередній матеріал
Продан: Держбюджет на 2016 рік має формуватися на основі старої податкової бази
Наступний матеріал
У неволі "Рахмана" запевняли, що його немає в списках полонених