Наймолодший пілот у світі – 5-річний китаєць

  У Китаї хлопчик 5 років став наймолодшим пілотом світу. Хе Ід на прізвисько «Додо» потрапив до Книги рекордів Гіннеса за те, що понад півгодини провів за штурвалом невеличкого літака над Пекінським заповідником.

  Позаду маленького рекордсмена сидів інструктор, але у керування повітряним судном не втручався. Льотній справі п’ятирічного пілота навчив батько, якого китайська преса охрестила «Орлиним татом». Раніше він залучав сина і до інших екстремальних завдань. Так, Додо двічі брав участь у міжнародній регаті, керуючи яхтою, а також піднявся на гору Фудзіяма в Японії під час проливного дощу. Також «Орлиний тато» змушував малюка голяка бігати по снігу у 13-градусний мороз. Люди таке виховання сприймають неоднозначно. Одні кажуть – це для малюка добре, інші – що ця муштра потрібна більше батькові, для його власної слави.

  Додо, пілот: «Я вчуся літати, щоби катати мого батька, коли він стане стареньким».

  Хі Лішень, батько 5-річного пілота: «Мій метод називається «орлиним», тому що відповідає поведінці цих птахів зі своїми нащадками у природі. Вони зіштовхують пташенят з обриву й таким чином малюки вчаться літати. Я роблю так само».

  Попередній матеріал
  Асад надав ООН офіційну згоду на передачу хімічної зброї
  Наступний матеріал
  Оскар-2014. "Параджанов" представить Україну
  Теги: