Найбільший у світі круїзний лайнер вирушив у перше плавання

На борту Harmony of the Seas зможуть розміститися 6,4 тисячі пасажирів та понад 2 тисячі членів екіпажу

Найбільший круїзний лайнер у світі під назвою Harmony of the Seas в неділю, 15 травня, вирушив у перше плавання. Судно покинуло порт міста Сен-Назер у Франції, де було побудовано, і взяло курс на Саутгемптон. Там на нього сядуть перші пасажири і 22 травня судно вирушить до Барселони, повідомляє УНІАН.

Водотоннажність 18-палубного гіганта Harmony of the Seas становить 227,5 тисячі тонн, його ширина - 66 метрів, довжина - 362 метра. Це на 38 метрів більше, ніж Ейфелева вежа.

Судно налічує 2,5 тис. кают, 20 обідніх залів, 23 плавальних басейни і парк з більш ніж 10 тис. рослин і 50 деревами. На його борту зможуть розміститися 6,4 тисячі пасажирів та понад 2 тисячі членів екіпажу.

Влітку Harmony of the Seas буде здійснювати тижневі круїзи по Середземному морю. Наприкінці жовтня лайнер вирушить за маршрутами в Карибському басейні.

Власник лайнера – компанія Royal Caribbean з Маямі. Їй належить шість найбільших пасажирських суден, в тому числі Allure of the Seas і Oasis of the Seas, який лише трохи поступаються в розмірах новому гігантові.

/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, на початку травня круїзний лайнер зі США вперше прибув у порт столиці Куби.

Попередній матеріал
У Манчестері через забудькуватість охоронців скасували футбольний матч
Наступний матеріал
Росіяни відмовляються відпочивати в анексованому Криму - ЗМІ

Круїзний лайнер зі США вперше прибув у порт столиці Куби

У Франції випробовують найбільший у світі круїзний лайнер

Круїзний лайнер біля грецького острову забезпечить притулком до 2,5 тисяч біженців