Найбільший у світі яблучний пиріг приготували в Аргентині

  Найбільший у світі яблучний пиріг приготували в Аргентині. Просто на вулиці Буенос-Айреса - встановили столи, на яких помістили гігантську випічку завдовжки понад 300 метрів.

  Кулінарам довелося працювати цілу ніч. Адже усі 20 тисяч яблук для пирога - нарізали вручну. А ще для приготування знадобилися шість тисяч яєць, більш як тонна борошна і кількасот кілограмів масла та цукру. Спробувати пиріг - запросили усіх охочих - як місцевих мешканців, так і гостей міста. Організатори події кажуть: це спроба встановити новий рекорд Гіннеса. Представника Книги рекордів на цьогорічному частуванні не було. Але кулінари запевняють - новоспечений пиріг - довший за той, що вони приготували задля рекорду торік.

  Марі Кармен Гарсія, організаторка акції: "Велетенську випічку ми готуємо вже втретє. Цьогоріч найбільший пиріг - виставили на  найдовшій у світі вулиці. Ми щасливі, що дали мешканцям Буенос-Айреса нагоду спробувати його. Адже на смак він - надзвичайний! Ми впевнені, що у нас - найсмачніші яблука у світі".

  Попередній матеріал
  До Данненбергу прибув потяг з переробленими ядерними відходами
  Наступний матеріал
  Інформацію щодо витрат бюджетних коштів найчастіше відмовляються надавати чиновники
  Теги: