izvestia.ru

Найбагатшим у Британії став 57-річний емігрант з України

  Британська газета Sunday Times оприлюднила перелік найбагатших людей у Великій Британії, який цього року очолив Леонард Блаватнік – американський підприємець, емігрант із України.

  Про це повідомляє "Радіо "Сводбода".

  За даними газети, у 2015 році його маєтки оцінюють у 13 млрд 170 млн британських фунтів стерлінгів – а це близько $20 млрд. Минулого року підприємець був четвертим у цьому списку, пише видання.

  57-річний Блаватнік інвестує в деякі галузі промисловості, засоби інформації й музику, а також бере участь у доброчинній діяльності.

  За інформацією видання, на другому місці списку найбагатших у Великій Британії вихідці з Індії - брати Срі і Ґопі Гіндуджа - промисловці і фінансисти. У 2014 році саме вони очолювали перелік.

  Видання також інформує, що Британію "заполонюють" нові гроші прибульців, і самі британці в переліку найбагатших у країні опускаються на нижчі місця.

  Зокрема, королева Єлизавета Друга за минулий рік "розбагатіла" на 10 млн, і її маєток нині оцінюють у 340 млн фунтів, що становить близько $516 млн). Але, незважаючи на це, вона вперше взагалі не потрапила до списку 300 найбагатших у Великій Британії.

  Попередній матеріал
  Кількість жертв землетрусу в Непалі перевалила за 2500 осіб
  Наступний матеріал
  Бійці полку "Дніпро-1" знищили склад з боєприпасами терористів поблизу Маріуполя

  Forbes назвав найбагатших людей планети

  До рейтингу Forbes найбагатших людей потрапили 8 громадян України

  У списку найбагатших жінок світу більше половини - китаянки

  Зять найбагатшої жінки Монако зізнався, що замовив її вбивство