Фото з dezeen.com

Над Лондоном може "вирости" друге місто

Архітектор Клайв Вілкінсон придумав спосіб, як розширити офісні площі у Лондоні. Чоловік запропонував побудувати над британською столицею друге місто.

Ідея Вілкінсона в тому, щоб використовувати простір над уже існуючими будівлями для будівництва величезного офісного комплексу, повідомляє Dezeen Magazine.

Це буде такий собі другий поверх Лондона, а співробітники зможуть дістатися на роботу, просто піднявшись нагору. Очевидна перевага проекту Вілкінсона в тому, що таким чином не доведеться шукати вільне місце у столиці Великої Британії. А за розрахунками Вілксона, перший поверх від будівництва другого не постраждає.

Та найближчим часом усі ці радикальні зміни британській столиці не загрожують. Проект "The Endless Workplace" - це лише фантазія на запропоновану тему. Вілкінсон, який раніше працював над Googleplex - це штаб-квартира Google у Каліфорнії, - зробив його для журналу Flaunt, який попросив дизайнерів та архітекторів уявити, які зміни спричинило б злиття культур Каліфорнії та Великої Британії.

Сам же автор вважає, що його проект має багато переваг. Зокрема, другий поверх над містом дасть змогу знизити рівень шкідливих викидів.  Над парками, монументами та іншими значущими місцями офісний простір буде перериватися, щоб не закривати пам'ятки.

Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2015 року британський футуролог передбачив, як виглядатимуть міські будівлі у 2045 році. 

/
/
/

Попередній матеріал
У Криму окупанти провели обшук у будинку українського священика та допитали його матір
Наступний матеріал
Штаб АТО перевіряє інформацію про захоплення терористами села Водяне