На Веніціанському карнавалі пройшов парад човнів

  Парад човнів став головною окрасою другого дня Венеціанського карнавалу. Ґран-каналом пропливли сотні мальовничих суден і велетенський щур із пап`є-маше. Карнавал у Венеції триватиме два тижні. І його початок в ніч на неділю дав старт карнавальному сезонові на цілому Аппенінському півострові. Так, уже відбулося мальовниче свято і у містечку В`яреджо в Тоскані. Там учасники карнавалу пародіювали відомих політиків.

  Велетенського щура, поряд із човнами Ґран каналу цього року вперше спустили на воду під час Венеційського карнавалу. Організатори цього дійства називають його пародією на традиційний політ Ангела над площею Сан-Марко - невід`ємну частину карнавалу. Щур символізує дедалі більшу комерціалізованість карнавалу, кажуть організатори. Зокрема - велику кількість реклами.

  Джованні Джусто, організатор акції: "Це не просто собі істота, це Венеційський щур. Той, котрий вистоїть і виживе у будь-якій ситуації. Звісно, мої слова - іронічні, але так чи інакше, ми вирішили зробити щура символом Венеційського свята".

  Щур на воді став частиною параду човнів, який традиційно проводять у другий день карнавалу. Сотні суден пропливли Ґран-каналом до району Венеції Канареджо. Увесь шлях човни супроводжували на суходолі сотні гостей карнавалу. Після параду усіх безкоштовно пригощали традиційними місцевими ласощами.

  Перша студентка з США: "Ми вчимося в Італії, багато чули про карнавал, то ж вирішили приїхати сюди і подивитися на свято особисто".

  Друга студентка з США: "Ми чули прекрасні відгуки про цей карнавал, тут справді фантастично, нереально. Це найкраще, що я взагалі бачила у своєму житті".

  Цьогорічний карнавал у Венеції відрізняється від попередніх. Головною темою є не Середньовіччя, а 19-те століття. Символом карнавалу стала королева Єлизавета Австрійська, яка в той час правила Венецією та більшо частиною Апенін, що належали  Австро-Угорській імперії. Венеційське дійство - дало старт карнавальному сезону на цілому Апенинському півострові. Так, уже розпочався карнавал у тосканському місті В`яреджо. Парад масок зображав сучасних політиків - Барака Обаму в образі чарівника, президента Франції та прем`єра Італії, що катаються на конях. Сильвіо Берлусконі - став головним героєм карнавалу. Учасники зобрализи не лише його, але й стриптизерку на ім`я Рубі за зв`язок із котрою прем`єра невдовзі судитимуть.

  Нонна Стефанова, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Тисячі американців виступили проти скорочення дотацій профспілкам
  Наступний матеріал
  Китайські ветеринари вперше випустили на волю панду, яка виросла в неволі
  Теги: