На пам’ятнику червоноармійцю в чеському Брно намалювали "українське серце"

  У Брно – другому найбільшому місті Чехії, пам’ятник воїну-червоноармійцю невідомий прикрасив зображенням серця в синьо-жовтих барвах.

  Як повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на місцеві ЗМІ, велике зображення синьо-жовтого серця покриває одну зі стін постаменту.

  Поліція довідалась про зображення на постаменті ввечері в середу – перехожий повідомив, що якийсь чоловік розмальовує пам’ятник. Поліціянти поки що не знають, чи "зображення в синьо-жовтих барвах має відношення до інтервенції в Україні".

  У відповідності до чинного законодавства країни, поліція розглядає роботу невідомого чоловіка, як акт пошкодження чужого майна.

  Міська адміністрація має намір стерти зображення. "Ми не думаємо, щоб його усунення було складним", – заявив Роман Бур’ян, речник центральної частини міста Брно. Зі свого боку, поліція вирішила пильніше стежити за пам’ятником.

  8 травня біля пам’ятника мають відбутись акції, присвячені закінченню Другої світової війни.

  Пам’ятник воїну – червоноармійцю був зведений у центрі міста Брно в 1955 році в традиціях соціалістичного реалізму. Він представляє собою постать воїна на високому постаменті з піднятою вгору лівою рукою.

  Попередній матеріал
  На травневі свята прикордонники працюватимуть у режимі підвищеної пильності
  Наступний матеріал
  В Києві зростає попит на житло на вторинному ринку

  Президент Чехії Земан теж відмовився їхати на парад до Путіна

  Речник МЗС: те, що президента Чехії не буде на параді в Москві – це дуже позитивно

  Більшість чехів вважають Росію "імперією зла" - опитування

  Глава МЗС Чехії назвав мотопробіг путінських байкерів провокацією