На острів Ґамільтон прибули фіналісти The Best Job In The World (репортаж)

  Претенденти на найкращу роботу у світі розпочали фінальні інтерв`ю. До австралійського острова Ґамільтон прибули шістнадцять фіналістів конкурсу. Вони змагатимуться за посаду наглядача цього острова. Конкурс оголосило туристичне відомство Квінсленда. Головні обов`язки переможця - вести Інтернет-щоденник про життя і туристичні принади острова, годувати рибу поблизу Великого бар`єрного рифу та забирати листи з місцевих поштових відділень. За шість місяців контракту новий наглядач заробить 150 тисяч доларів. Житиме ж за рахунок фірми - у розкішній віллі з басейном. За високу платню і неважку працю - цю роботу назвали найкращою у світі.

  Одне з найгарніших місць світу - приймає дорогих гостей. Хтось один із цих 16-ти претендентів стане новим наглядачем цього райського куточку на найближчі півроку. У неділю, третього травня фіналісти конкурсу на найкращу роботу у світі - прибули на острів Ґамільтон - окрасу Великого бар`єрного рифу. Фінальні завдання розпочалися одразу. Спочатку - у  неділю, понеділок і вівторок - кандидати мають продемонструвати вміння плавати.

  Бен Соутол, фіналіст з Великої Британії: "Я плаваю просто як риба. Тому мені було не складно. Після цього завдання - піду гуляти островом".

  Джувеон Кім, конкурсанка з Південної Кореї: "Я плаваю трохи старомодним способом, адже в нас у Сеулі не так багато басейнів. Але загалом - нічого, я впоралася із завданням".

  Щоби потрапити у фінал, 16 конкурсантів із 15 країн світу змагалися з тисячами конкурентів. Резюме на найкращу роботу у світі подали 34 з половиною тисячі людей з двох сотень держав. Заявки приймали у вигляді відеофільму. За 60 секунд претенденти мали розповісти - чому саме вони можуть стати найкращим наглядачем острова. На сумісність із унікальною природою Австралії - фіналісти перевіряють самі себе. Так, кожен із них - тримає на руках коалу. Тваринка - прихильна до кожного. А от суворе журі назве свого обранця - у середині травня, після численних тестів і змагань.

  До роботи новий наглядач острова Ґамільтон стане 1-го липня. Посада отримала статус найкращої у світі з двох причин - велика зарплатня і цікаві, нескладні обов`язки. За 6 місяців контракту наглядач заробить 150 тисяч доларів. Житиме - у віллі, вартістю кілька мільйонів. Робота полягатиме - у наповненні відеощоденника, годівлі риби, та веденні поштової кореспонденції. Ґамільтон -  один із найбільших островів Великого Бар`єрного Рифу, щороку його відвідують майже два мільйони туристів. Організувало принадний конкурс ще у січні туристичне відомство штату Квінсленд. І на рекламній кампанії змагання за найкращу роботу у світі вже заробило 75 тисяч доларів.

  Нонна Стефанова, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.48Мб)
  Попередній матеріал
  Дружина Берлусконі подає на розлучення
  Наступний матеріал
  Розпочалася третя "Білоруська весна" (репортаж)
  Теги:
  Loading...