На крижану казку перетворився популярний естонський курорт Пярну

  На крижану казку перетворився популярний естонський курорт Пярну. Там триває - льодовий фестиваль. Місцеві та приїжджі архітектори створили ціле містечко зі снігу та льоду.

  Працювали над будівництвом дизайнери з Естонії, Фінляндії та Ісландії. Для цього їм знадобилося 6 тисяч кубометрів штучного снігу. З нього звели замок та сніговий парк, а з льоду облаштували великий каток. Щоби подивитися на крижані дива і взяти участь у святкуваннях до міста приїхали тисячі туристів. Вони зможуть - відвідати концерти та майстер-класи, покататися на санчатах та ковзанах, або ж скуштувати пива у льодовому барі. Триватиме фест - до п`ятниці, а його кульмінацією стане - святкування дня Естонії. 

  Кай Тармула, менеджер проекту: "Ми побудували крижане місто, щоби допомогти людям відчути справжню атмосферу зимової казки. Архітектура містечка - надзвичайна і чарівна, і діти і дорослі можуть розважатися тут досхочу".
   
  Каті Лійер, відвідувач фестивалю: "Цей фестиваль - чудова місцева традиція. Крижане місто - просто вражає, сподіваюся, що такі будуватимуть тут і надалі!"

  Попередній матеріал
  Арештами і сутичками з поліцією закінчилася акція протесту в іспанській Валенсії
  Наступний матеріал
  МНС України: Весна прийде із запізненням
  Теги: