unian.net

На аукціон продадуть особисті речі Маргарет Тетчер

Аукціонний дім Christie's влаштує в середині грудня 2015 року аукціон, де будуть виставлені особисті речі колишнього прем'єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер, яка пішла з життя в 2013 році.

Раніше її речі хотіли помістити в музей Вікторії і Альберта, але керівництво музею цю ідею не підтримало, повідомляє The Telegraph

Продати речі Тетчер вирішили її діти - Марк і Керол. Серед лотів - костюми, в яких глава британського уряду з'являлася на переговорах, численні сумки, аксесуари та прикраси, а також червона валіза прем'єр-міністра, яку оцінили в 5 тис. фунтів. 

Загалом стартові ціни на експонати варіюються від 200 до 180 тис. фунтів. Загальна вартість колекції оцінюється в 500 тис. фунтів. До цього, влітку 2014 року на продаж виставили особняк Тетчер в лондонському районі Белгравія, де вона жила після завершення політичної кар'єри, який оцінили в 35 млн фунтів.

Нагадаємо, 17 квітня 2013 року в Лондоні прощалися із Маргарет Тетчер. Колишній прем'єр-міністр Великобританії померла 8 квітня 2013 на 88-му році життя після інсульту. Тетчер очолювала уряд з 1979 по 1990 роки і була першою і поки що єдиною жінкою-прем'єром в історії цієї країни.

/
/
/

Попередній матеріал
В аеропортах "Київ" та "Гостомель" приступила до роботи прикордонна служба нового покоління
Наступний матеріал
"Батьківщина": Відмова голосувати у ВР до прийняття "тарифних" законів - це "остання можливість донести свою позицію"