Музей скла в Китаї

  Музей, у якому не лише можна роздивлятися експонати, але й навчитися їх робити, привертає увагу численних відвідувачів і туристів у Китаї. Приміщення звели на колишній склянній фабриці німецькі дизайнери. У музеї все зі скла - стіни, стеля, підлога і внутрішній інтер`єр.

  Музей скла у Шанхаї - ультрасучасне приміщення, площею у 5 тисяч квадратниїх метрів. Дизайном опікувалася німецька компанія. Чорний колір скла, з якого звели прміщення, на думку дизайнерів, найкраще дає можливість роздивитися  прозорі експонати. Усі вони -  оформлені інтерактивними панелями. Кожен із відвідувачів може дізнатися будь-що про скло. А дзеркальні поверхні ніби переносять людину в інший вимір, кажуть працівники музею.

  Цинді Фан, директор з маркетингу Шанхайського музею скла: "Наш музей не схожий на інші, які вже працюють у Китаї. Він збудований і оформлений у сучасному стилі. І навіть якщо людина нічого не розуміє у склі, в нас вона обов"язково отримає естетичний і мистецький досвід".

  Найбільшою відмінністю Шанхайського музею скла від решти виставкових центрів,  відвідувачі називають спеціально відведене місце для майстер-класу. Досвідчені майстри покажуть як створюються скляні експонати.

  Сун Хуньсюй, 8-річний відвідувач: "На мене найбільше враження справив майстер-клас, я побачив як роблять скляні вироби. Це щось неймовірне. Тепер я знаю, що фігурки видувають з рідкого скла".

  Бонні Хоу, відвідувач: "У цьому музеї дуже багато простору. Кожен з відвідувачів може взаємодіяти з експонатами. Приміром, якщо ви покрутите скляний предмет, він може переливатися різними кольорами. До того ж, можна на власні очі побачити, як створюється скляний шедевр".

  Музей скла у Шанхаї має шалену популярність. АджЕ проект має на меті познайомити відвідувачів з історією і різними техніками виробництва скла, а не просто вразити гарними експонатами. Музей відчиняє свої двері щодня для усіх охочих, окрім понеділків. Квиток для дорослих коштує три долари. Студенти платять за вхід удвічі менше. 

  Ганна Ільїних "5 канал"   

  Попередній матеріал
  Із небезпечної подорожі у тропіках повернувся дніпропетровський священик
  Наступний матеріал
  Депутати ЄП просять єврокомісарів укласти угоду про асоціацію з Україною до кінця року
  Теги: