pinterest.com

Мешканці міста Сендвіч нагадали Єлизаветі II про обіцянку 444-річної давнини

  Обіцянку про матеріальну допомогу мешканцям міста в 1572 році дала Єлизавета I

  Історики з міста Сендвіч в графстві Кент направили Єлизаветі II листа з нагадуванням про обіцянку королівської родини 444 роки тому надати фінансову допомогу - 8 млрд фунтів стерлінгів. Про це повідомляє інтернет-портал BuzzFeed.

  Жителі Сендвіча, члени історичного клубу The Breakfast Club, нагадали королеві, що в 1572 році Єлизавета I, яка відвідала населений пункт, пообіцяла містянам розглянути їх петицію з проханням про фінансову допомогу для очищення русла місцевої річки. Вони знайшли релевантний запис, вивчаючи міські архіви.

  Члени The Breakfast Club на чолі з головою, 74-річним Роном Коулманом, вирахували, на скільки збільшилася з поправкою на 444-річну інфляцію сума, яку розраховували отримати середньовічні жителі Сендвіча. Історики ознайомили королеву зі своїми підрахунками у відповідному листі й поцікавилися у Єлизавети II, "що відомо" щодо вирішення їхнього питання.

  "Вибачте за те, що турбуємо, ми знаємо, як Ви зайняті... Не хотілося б здатися занадто настирливими, але чи є новини?" - звернулися історики до Єлизавети ІІ, підписавшись як "покірні слуги".

  Вони отримали відповідь від фрейліни Її Величності Філіппи де Пасс. У ньому повідомлялося, що Єлизаветі II було "цікаво дізнатися" про лист із Сендвіча, проте вона все ще не може відповісти на нього особисто.

  "Її Величність сподівається, що ви із задоволенням вивчили дані про події та факти, записані багато років тому. Я передаю вам найкращі побажання королеви і подяку за думки про неї", - написала де Пасс у відповіді містянам Сендвіча.

  Проте така відповідь не влаштувала істориків. "Якщо Її Величність вважає, що ввічлива відмова все владнає, боюся, вона буде дуже розчарована", - заявив житель Сендвіча. Він також зазначив, що місцеві жителі не жадібні і готові погодитися на виплату в розмірі 7 млрд.

  Як повідомляв 5.ua, Єлизавета II встановила рекорд з найдовшого правління в історії Великої Британії.

  Попередній матеріал
  Правоохоронці, які звільняли Рубіжне, організували день відкритих дверей для школярів
  Наступний матеріал
  Полозов: Заступник голови Меджлісу залишається в СІЗО попри закінчення терміну арешту
  Loading...

  Королева за кермом: Єлизавета II об'їхала пішоходів по газону

  Королева Єлизавета II святкує 89-й день народження

  Королева Єлизавета ІІ і принц Філіп сьогодні святкують 67-му річницю весілля

  Британський тиждень моди відвідала несправжня Єлизавета ІІ [відео]

  Єлизавета ІІ отримала матеріальну допомогу від ЄС

  Королева Єлизавета II "замуркала", коли дізналася результати шотландського референдуму - Кемерон