YouTube

Мешканка Ізраїлю підпалила заправку через відмову пригостити її сигаретою

  Мешканка Ізраїлю підпалила автозаправку, розташовану на вулиці Дерех Бейт-Лехем в Єрусалимі, після того, як один із чоловіків, що знаходився на заправці, відмовився пригостити її сигаретою.

  Про це повідомляє видання Lenta.ru посилаючись на місцеве видання. У повідомленні йдеться, що почувши відмову, жінка спочатку вирішила піти, однак через кілька секунд повернулася і, діставши з кишені запальничку, запалила її у бензобака автомобіля.

  Повідомляється, що паливо миттєво спалахнуло, однак чоловікові вдалося відбігти від вогнища загоряння. Співробітники автозаправки змогли загасити пожежу власними силами.

  Зазначається, що в момент загоряння усередині автомобіля знаходився ще один чоловік, який також зумів покинути зону пожежі без шкоди для здоров'я.

  Жінка втекла з місця події, проте пізніше була затримана поліцією. В даний час вона утримується під вартою в очікуванні суду, також жінці належить пройти психологічну експертизу. Мати жінки розповіла, що її дочка страждає від розладів психіки вже довгі роки. "В останні місяці стан здоров'я моєї дочки погіршився. Я зверталася до районного психіатра кілька разів, проте так і не дочекалася від нього жодної допомоги", - повідомила мати обвинуваченої.

  Відзначається, що жінка, яка постане перед судом 3 травня, відмовляється визнавати свою провину.

  Попередній матеріал
  Суд по справі Фірташа допитає Кличка в закритому режимі – нардеп
  Наступний матеріал
  Якби американці заарештували майно інших олігархів, а не тільки Фірташа, це був би знак їхньої допомоги - експерт

  558 осіб зістрибнули з парашутами з найвищого житлового будинку в світі

  У Португалії презентували безпілотник, який скеровується силою думки

  Туристи зняли на відео гонитву за верблюдом по автомагістралі в Абу-Дабі

  У Китаї відкрився найдовший скляний міст на якому пропонують прогулянку у хмарах