Мер італійського міста заборонив міні-спідниці, футбол і лихослів`я

  Міні-спідниці поза законом. Це нова вимога від ултраконсервативного мера італійського міста Кастелламмаре-ди-Стабія. Там заборонили ходити вулицями у відвертому вбранні, зокрема і в міні-спідницях. Порушникам загрожує штраф - півтисячі євро. Обурені мешканці пішли протестувати.

  Відстоювати міні-спідниці в італійському місті Кастелламмаре-ди-Стабія зголосилися навіть чоловіки. Просто під стінами мерії вони переодягнулися у коротенькі жіночі сукні на знак протесту через пуританські закони, які пропонує градоначальник. Луїджі Боббіо оголосив війну сексуальному вбранню, і  міні-спідниці опинилися поза законом.

  Альдо Еспозіті, член міської ради від правоцентристів: "Кастелламмаре вже давно потребував таких змін, щоби врегулювати ввічливі відносини у суспільстві. Адже місто переповнене шкідливими звичками і поганими традиціями".

  Едуардо Меліссе, член міської ради від опозиції: "Можливо, правила й потрібні, але за жодних обставин їх не можна нав"язувати".

  Обурені мешканці погрожують масовими протестами, доки мер не відмовиться від своїх пуританських законів.

  Мешканець: "Кожен має прав одягатися так, як він хоче. Благопристойність - це особиста справа кожного. Мер утискає свободу містян".

  Окрім відвертого вбрання, під заборону потрапили також футбольні матчі у міських парках. Вони зазвичай закінчуються бійками – наголосив мер, а відтак краще взагалі не грати у футбол. Адміністративне покарання загрожує мешканцям також за лихослів`я та богохульство у публічних місцях. Тож усім, хто наважиться одягти міні-спідницю, дозволити собі лихе слівце і закинути м`яча до міського парку - доведеться викласти штраф у п`ятсот євро.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Землетрус і цунамі в Індонезії [відео]
  Наступний матеріал
  Екологи застерігають: флора і фауна Амазонки - під загрозою
  Теги: