YouTube

Мавпи навчилися збивати безпілотники

  Мавпи з нідерландського зоопарку Zoo Koninklijke Бюргерса показали високий рівень власного інтелекту і здатність творчо використовувати знаряддя.

  Під час зйомок фільму з безпілотника мавпи виявили дивний об'єкт в небі, озброїлися довгими палицями, збили літальний апарат і уважно його вивчили, передає видання Lenta.ru, посилаючись на Washington Post.

  У повідомленні йдеться, щр вранці 10 квітня 2015 в зоопарку проходили зйомки фільму про тварин та їх середовища проживання. Коли вівший відеозйомку безпілотник наблизився до оселі шимпанзе, примати відразу ж звернули увагу на апарат і озброїлися довгими палицями. Одна з мавп забралася на високу гілку дерева і в момент наближення дрона збила його.

  Повідомляється,що безпілотник швидко розламали, однак камера продовжувала працювати. Одна з мавп підняла камеру з землі, в результаті чого було знято мавпяче Селфі.

  Як ми уже повідомляли раніше, у Китаї народилося рідкісне мавпеня. Дитинча плосконосого павіана з`явилося на світ у зоопарку міста Куньмін, що у провінції Юньнань на південному заході країни 5 днів тому. 

  Попередній матеріал
  Україна є державою-переможницею у Другій світовій війні - Яценюк
  Наступний матеріал
  Оприлюднене відео обстрілу житлового кварталу російським танком на Пасху

  У китайському зоопарку народилось мавпеня рідкісного виду

  В ізраїльському зоопарку потоваришували мавпа та кошеня

  У німецькому зоопарку публіці презентували рідкісне мавпеня

  Піддослідні мавпи зуміли нагодувати себе силою думки