Facebook / Алексей Марченко

Майбутнє настало: сьогодні в світі відзначають дату прибуття Марті Макфлая, героя фільму "Назад у майбутнє"

  У всьому світі фанати трилогії про подорожі в часі влаштовують акції на честь "дня з майбутнього", що настав.

  Саме сьогодні, 21 жовтня 2015 року, в небі над містечком Хілл Веллі у фільмі з'явився летючий DeLorian, перетворений Доком Брауном на машину часу, повідомляє "Дзеркало тижня". Док і Марті прибули в 2015 рік із 1985-го – теперішнього часу дії фільму Роберта Земекіса і Боба Гейла.

  Сьогодні по всьому світу проходять акції, приурочені до прибуття Марті у 2015-й. У Twitter напередодні був запущений хештег #BackToTheFuture, який після опівночі вийшов у топ соціальної мережі. В соціальних мережах активно обговорюється те, наскільки реальний 2015 рік схожий на той, який був показаний у фільмі.

  У одному з американських кінотеатрів-мультикомплексів буде влаштований перегляд всіх трьох частин фільму. У Нью-Йорку всі охочі зможуть безкоштовно покататись на машині з фільму Delorean DMC-12. У Лондоні помітили людину на ховерборді — телеведучий Джейсон Бредбері вирішив нагадати городянам про знаменну дату. Він замовив DeLorean, стилізований під авто з "Назад у майбутнє", а також одягнувся в костюм, в якому Марті Макфлай прибув у наші дні.

  За інформацією видання, хоч людство не досягла всього того, що Марті застав, прилетівши в майбутнє, деякі речі вже були втілені в реальність. Фірма Nike пообіцяла випустити "самозав'язувальні" кросівки, а Pepsi випустила обмежену серію напою у пляшках з "майбутнього". Існують також і 3D-окуляри, які отримали назву Google Glass, хоча вони і не користуються такою популярністю, як у фільмі.

  А Білий Дім навіть запустив опитування, яким люди уявляють собі рік 2045.

  Нагадаємо, у червні 2015 року розробники японської компанії Lexus разом з фахівцями в галузі надпровідникових технологій попрацювали над створенням справжнього літаючого борда.

  Back to The Future vs The Reality of 2015.

  Posted by Junkee on 18 жовтня 2015 р.
  Попередній матеріал
  Робоча група з перевірки ДФС рекомендує Кабміну розглянути питання про звільнення Насірова
  Наступний матеріал
  Росія стає все більше непередбачуваною та самовпевненою - НАТО