Лотерейний ажіотаж у Європі

  Лотерейна лихоманка охопила Європу. Тисячі людей очікують на сьогоднішній розіграш європейської лотереї Євромільйони. На кону - сто двадцять дев`ять мільйонів євро - один із найбільших джек-потів в історії лотереї.

  Черги за квитками, ажіотаж у букмекерських конторах свідчать про неабиякий азарт. Квиток коштує усього два євро. У ньому потрібно закреслити п`ять номерів від одного до п`ятдесяти та дві щасливі зірки з дев`яти. Джекпот отримує той, хто вгадає всі числа та зірки. Власники квитків із нетерпінням очікують десятої вечора, коли стануть відомі результати розіграшу. Майже всі мають чіткі плани, куди витратть гроші у разі виграшу.

  Фабьєн Шімене, сантехнік: "Допоможу моїй родині, зроблю приємне родичам і друзям. Я також насолоджуватимусь виграшем, але продовжу працювати".

  Ельза, учасниця лотереї: "Я мрію покинути роботу та розбагатіти. Ми всі працюємо в офісі, тож ми могли б звільнитися та не мати більше начальників".

  Хуан Діаз, учасник лотереї: "Я хочу бути певним, що моїм дітям більше ніколи не доведеться турбуватися про гроші, мені нічого не треба. А решту я б хотів віддати нужденним людям".

  Євромільйони - єдина лотерея, в якій можуть брати участь мешканці дев`яти європейських країн. Якщо ніхто не виграє джекпот, сума переноситься на наступний розіграш, що відбувається щоп`ятниці.  Найбільший виграш в історії лотереї - сто вісімдесят три мільйони євро, а найбільший індивідуальний - сто двадцять шість мільйонів, що їх виграла двадцятип`ятирічна мешканка Іспанії.

  Попередній матеріал
  У Львові відкрили парк замків та оборонних споруд давньої України
  Наступний матеріал
  У Київраді хочуть обмежити продаж алкоголю вночі
  Теги: