adme.ru

Лікар винайшов рибу, яка рятує людей від анемії

  Шість років тому канадський винахідник Крістофер Чарльз відправився в Камбоджу, де помітив, що більшість дітей занадто малі, слабкі і мають уповільнене розумовий розвиток.

  Дорослі відчували себе не краще: вони страждали від головних болів і не могли працювати. Саме тоді Крістофер Чарльз і придумав залізну чудо-рибку, яка за його задумом повинна усунути дефіцит заліза в усьому світі, передає видання Аdme.

  У повідомленні йдеться, що близько 2 мільярдів людей на землі страждають від залізодефіцитної анемії, яка в деяких випадках може призводити навіть до смерті. Цю поширену проблему дуже легко вирішити за допомогою вітамінів і добавок, але, на жаль, жителі бідних країн не можуть собі їх дозволити.

  Доктор Чарльз придумав простий спосіб, як позбутися цієї проблеми раз і назавжди: "Потрібно просто додати рибку в будь-яку страву і варити хоча б 10 хвилин".

  Зазначається, що фігурка рибки забезпечує до 75% від рекомендованої добової дози заліза для дорослого організму. А користуватися нею можна протягом декількох років. Більше половини жителів Камбоджі, які використовували рибку, не стикалися з проблемами анемії протягом останніх 12 місяців. Але доктор Чарльз не збирається зупинятися на досягнутому. Він планує зробити доступною залізну рибку і для інших країн, що розвиваються.

  adme.ru

  adme.ru

  adme.ru

  adme.ru

  adme.ru

  Попередній матеріал
  Україна розслідує обстріл автомобіля російського генерала в зоні АТО як теракт – український представник Центру контролю і координації
  Наступний матеріал
  У конфлікті в Ємені загинули 135 дітей - ООН

  Волонтери винайшли унікальний бронещит для бійців АТО

  Французи винайшли спосіб створення парфумів з особистим запахом людини

  В Австралії винайшли новий метод лікування хвороб серця і судин

  У NASA винайшли новий пристрій для дослідження Антарктики