Ляльці Барбі - 50 років

  50-річна красуня - лялька Барбі - героїня тижня моди у Нью-Йорку. На честь ювілею іграшки, дизайнери влаштували спеціальний показ.

  Першою на подіум вийшла дівчина у смугастому купальнику - саме так виглядала перша Барбі. Ще не білявка, але ноги вже довгі. Слідом за ретро-красунею з`являються сучасні Барбі. Кожне вбрання - особливе, та стиль славетної ляльки помітний. Це яскраві кольори та короткі спідниці, багато прикрас та скажені зачіски - схожі на ті, що роблять лялькам маленькі дівчата. Загалом, до Барбі-показу долучилися півсотні кутюр`є. З-поміж них такі зірки американської моди, як - Вера Вонг, Томі Хілфігер та Кевін Кляйн. На ногах кожної моделі - однакові черевички, класичної форми і традиційного яскраво-рожевого кольору.

  Гайді Клум, модель: "Іноді я сама почуваюся як Барбі - коли доводитсья виходити на подіум на височенних підборах або, приміром, із крилами за спиною. Така вже сучасна мода, і мені це подобається... Моя донька грає з Барбі. Це дивовижно - усі ці сукні, шикарні прикраси. Це неначе дитяча мрія, особливий казковий світ".

  Попередній матеріал
  Червоних кхмерів судять у Камбоджі
  Наступний матеріал
  В Ялті відновили теплопостачання
  Теги:
  Loading...