huanqiu.com

Китайці виявили на російській прикордонній вишці опудало замість прикордонника

  Китайські журналісти виявили на російській прикордонній вишці біля ріки Амур опудало путінського солдата.

  Інтернет-видання "Хуаньцю" опублікувало фото опудала у формі прикордонника, яке створює видимість несення служби. Китайські журналісти самовдоволено підкреслили, що безлюдний російський берег на кордоні з КНР контрастує з китайським, де повним ходом іде будівництво залізничного мосту через Амур. Саме через презентацію переходу Ніжнеленінское - Тунцзян журналісти опинилися на кордоні, і один з них помітив неживого прикордонника.

  Як зазначає TJournal, в 2012 році великий резонанс в мережі викликало висловлювання актора Олександра Михайлова, який під час виступу на націоналістичному мітингу "Русский марш" заявив, що на кордоні з Китаєм в Забайкаллі стоїть "величезна кількість муляжів". За словами офіційного представника Прикордонного управління ФСБ Росії по Забайкальському краю, "забайкальських прикордонників вельми здивувала несподівана заява російського актора".

  Нагадаємо, нещодавно в Ярославлі активісти виявили незвичайний світлофор. Він стоїть і працює посеред пустки, де відсутня дорога.

  Попередній матеріал
  Денисенко: Путін може обміняти Сенцова – як обміняв Ходорковського і Pussy Riot на Олімпіаду
  Наступний матеріал
  Троє керівників вкрали з банку 28 мільйонів - прокуратура