Крижаний фестиваль розпочався у Китаї

  Щорічний фестиваль снігу та льоду розпочався у Китаї. На честь його відкриття організатори влаштували грандіозний феєрверк. Милуватися роботами снігових скульпторів, кататися з гірок та брати участь у різноманітних змаганнях та конкурсах відвідувачі зможуть понад місяць.

  Темою цьогорічного фестивалю обрали Казкове королівство - Світ Мрій. На понад шести сотнях квадратних метрів розгорнулася справжня снігова казка. Тут і величні замки, і льодові арени, і скульптури зі снігу та криги, які вражають майстерністю виконання. Уся ця краса підсвічена різнокольоровими вогнями. Відвідувачі від цього просто у захваті.

  Чу Ліфей, місцева мешканка: "Я прийшла подивитися на відкриття фестивалю, і щаслива, що не пропустила таку нагоду. Усе тут просто чудове. Я навіть не відчуваю холоду - ця краса мене зігріває".

  Лі, турист: "Там, звідки я родом, сніг буває рідко. Зараз я просто вражений тим, скільки тут снігу і як усе гарно. Скульптури - як живі! А ковзанки - це справді весело. Я привів сюди сина, погратися. Навіть гадки не мав, що це буде настільки гарно!"

  Деякі відвідувачі - не обмежуються спогляданням за місцевими дивами і катанням з гірок. Вони взяли активнішу участь у фестивалі. 18 молодих пар обрали саме це місце та час, щоб одружитися. Обмінятися обручками у традиційних вбраннях серед льоду та снігу -  прекрасний спосіб зробити день весілля дійсно незабутнім, впевнені молодята.

  Хуань Пенчжи, щойно одружений: "Льодове весілля - важлива частина нинішнього фестивалю, а взяти участь у ньому для нас дуже важливо. До того ж, моя дружина просто обожнює сніг. А я вважаю, що його білизна символізує чистоту наших почуттів".

  Фестиваль відбувається у місті Харбін, що на півночі країни, 27-й рік поспіль. Середня зимова температура тут мінус 16 за цельсієм, снігу і льоду взимку - завжди багато. Організатори не сумніваються: снігові шедеври тішитимуть місцевих мешканців та туристів аж до закриття фестивалю у середині лютого.

  Олена Хоменко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  КНДР запропонувала Південній Кореї мирні переговори
  Наступний матеріал
  У США оприлюднили причини розливу нафти у Мексиканській затоки
  Теги: