фото Крим.Реалії

Кримська "влада" звернулась до ветеранів під музику з фільму про наркоманів

  Поклонська, Аксьонов і Константинов звернулися до ветеранів під саундтрек з голлівудського фільму про безпросвітну долю наркоманів "Реквієм за мрією".

  Так звані "глава Криму" Сергій Аксьонов, "спікер Держради" Володимир Константинов і "прокурор" Наталія Поклонська знялися у відеокліпі, в якому прочитали уривки з поеми "Реквієм" Роберта Рождественського, передає "Крим. Реалії". Відео було розміщене на каналі окупаційної "прокуратури Криму" в YouTube.

  Для зйомки Поклонська вирядилась у гімнастерку з "георгіївською" стрічкою на грудях, але, вочевидь, за робочим столом. Аксьонов і Константинов декламують фрагменти поеми в розкішних інтер’єрах своїх кабінетів на тлі портретів президента Росії Володимира Путіна. При цьому, читаючи "Реквієм" Константинов розслаблено сидить у м’якому кріслі, обтягнутому білою шкірою.

  На роль музичного супроводу для свого виступу колабораціоністи обрали саундтрек голлівудського фільму "Реквієм за мрією", який описує безпросвітне і безперспективне життя наркоманів і про шкоду наркотиків.

  В оригінальному варіанті музика лунає на останніх хвилинах стрічки, які демонструють повністю зруйновані долі персонажів.

  Попередній матеріал
  Окупаційна влада заборонила жалобний мітинг з нагоди 71-ї річниці від дня депортації кримських татар - Меджліс
  Наступний матеріал
  На Донбасі внаслідок обстрілів бойовиків за минулу добу поранені троє мирних мешканців

  Окупаційна влада заборонила жалобний мітинг з нагоди 71-ї річниці від дня депортації кримських татар - Меджліс

  Окупанти затримали ще одного кримського татарина за участь у проукраїнському мітингу

  Українці Криму об’єднуються – створюють національний культурний центр

  Окупанти почали переслідування ще одного українського активіста в Криму