Кореянка складала іспит з ПДР більше семиста разів (репортаж)

  Приклад неймовірної наполегливості демонструє пенсіонерка із Південної Кореї. На її рахунку - понад сім сотень спроб отримати водійські права. Попри невдачі, жінка продовжує вивчати правила і наступного тижня знову прийде на іспит.

  Маленька вантажівка чи мікроавтобус. Їздити на ньому та торгувати. Ось і все, про що мріє пенсіонерка з Південної Кореї Чха Са Сун. У більшості її сусідів уже є машини, тож і бабуся не хоче пасти задніх. Заради мрії - готова на усе. Ось уже чотири роки ретельно вивчає правила дорожнього руху і регулярно намагається скласти іспит на права. На рахунку пенсіонерки - понад сім сотень невдалих спроб.

  За два роки бабусі виповниться 70, і вона вірить, що до того часу точно матиме авто. Пенсіонерці не шкода витраченого часу. Нехай її знайомі складають на права за десять днів, вона - готова чекати. Раніше проходила письмовий тест мало не щодня, зараз - раз на тиждень. І от - 775-та спроба, але - знову невдача. Чха Са Сун повертається додому - вчитися та збирати гроші.

  Шлях до мрії - непростий. За чотири роки бабуся витратила на екзамени майже сім тисяч доларів. Жінка небагата, тож заробляє гроші, де тільки можна - збирає макулатуру та порожні пляшки. До 776-того іспиту Чха Са Сун вже готова. Мріє, що колись теоретичні питання скасують і її майстерність перевірятимуть лише за кермом.

  Ксенія Новікова, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.57Мб)
  Попередній матеріал
  У Словаччині потяг врізався в автобус - 12 людей загинули
  Наступний матеріал
  Сьогодні - День рідної мови (репортаж)
  Теги:
  Loading...