Комп`ютерні коханки екс-глави ЦРУ знайшли секретні документи

  Роман як загроза нацбезпеці. У комп`ютері коханки екс-глави ЦРУ Девіда Петреуса - знайшли секретні документи. Про це заявили правоохоронці, що розслідують скандал.

  Як саме Пола Бродвел отримала доступ до таємної інформації і чи не були при цьому порушені правила зберігання таких документів - з`ясовують фахівці. Поліцейські лише зазначили: кількість знайдених документів дає підставу отримати ордер на додаткове розслідування. ФБР цю інформацію - відкидає. Між тим Барак Обама запевнив: справа Петреуса - не зашкодила безпеці США. Про це американський президент заявив на першій, після переобрання, прес-конференції. Нагадаємо, Девід Петреус полишив посаду голови ЦРУ минулого тижня через секс-скандал. З`ясувалося, що посадовець мав позашлюбний зв`язок зі своїм біографом.

  Барак Обама, президент США: "Зараз важливо - не втручатися у кримінальне розслідування, яке проводять ФБР та Департамент Юстиції. Допоки ці структури не завершать роботу - робити будь-які висновки зарано, щоб не постраждали невинні люди. Хочу наголосити: на мою думку, Девід Петреус виконував надзвичайно важливу роботу для США, і усі ми живемо безпечніше через його зусилля. Відставка генерала Петреуса - має стати лише незначним епізодом у його блискучій військовій кар`єрі".

  Попередній матеріал
  Ізраїль готовий розширити військову операцію у секторі Ґаза
  Наступний матеріал
  У Харкові влаштували незвичайний квест [відео]
  Теги: