pantone.com

Компанія Pantone назвала найпопулярніші кольори 2016 року

  Вперше кольором року вибрано поєднання одразу двох відтінків.

  Згідно зі щорічною традицією компанія Pantone представила колір, який, на думку її фахівців, буде найбільш популярним у світі моди і дизайну наступного року. Як пише Bird in Flight, цього разу, вперше в історії, кольором року обрали поєднання відразу двох відтінків: рожевого кварцу (Rose Quartz) і блідо-бузкового (Serenity, дослівний переклад – "безтурботність"). 

  За словами представників Pantone, саме ці два відтінки здатні задовольнити потреби сучасної людини у заспокоєнні: "Рожевий кварц - м'який, але переконливий колір, що передає співчуття і почуття самовладання. Спокій - невагомий і повітряний, як блакитні небесні простори над нами, несе відчуття відпочинку навіть у неспокійні часи".

  Видання зазначає, що компанія Pantone прогнозує колірні уподобання споживачів з 2000 року. Для цього фахівці аналізують тренди в кіно, показах моди, дизайні та інших індустріях масової культури. Кольором 2015 року був обраний колір "Марсала".

  Як повідомляв 5.ua, за результатами опитування, яке проводив сервіс YouGov цього року, найпопулярнішим кольором в світі був названий синій.

  Попередній матеріал
  У Відні знайшли більше 100 тис. євро у Дунаї
  Наступний матеріал
  Президент підписав закон щодо продовження заборони на відчуження землі