Google
Google vidia.org

Колишній працівник Google випадково придбав домен Google.com за $12

Колишній співробітник "Корпорації добра" Санмей Вед на одну хвилину став власником домену Google.com, придбавши його за $12.

Як пише AIN, вночі 29 вересня Вед вивчав Google Domains - сервіс компанії з продажу доменів, коли з подивом помітив, що домен самої компанії - Google.com - доступний для покупки.

LinkeIn / Sanmay Ved

Чоловік відразу ж клікнув на "Додати в корзину". "Я сподівався, що мені прийде повідомлення про помилку, про те, що транзакція не відбулася, але я вдало провів покупку і з моєю кредитки списалися кошти", - розповідає  Вед.

LinkeIn / Sanmay Ved

Щойно покупка відбулася, запис про нього з'явився в історії замовлень на Google Domains. За словами Веда, він отримав доступ до управління для веб-майстрів і повідомлення, призначені тільки для власника Google.com.

LinkeIn / Sanmay Ved

"Ви отримуєте такі повідомлення, як показані вище, тільки для тих доменів, для яких є верифікованим адміном / власником", - зазначає чоловік.

LinkeIn / Sanmay Ved

І хоча покупка пройшла вдало, майже одразу ж від Google Domains надійшло повідомлення, яке скасовує угоду. Що взагалі могло призвести до того, що такий домен виявився "на полицях", Санмей не знає.

LinkeIn / Sanmay Ved

За повторної спроби пошукати домен видавалася правильна інформація - домен вже не був доступний. Самвей повідомив про інцидент в службу безпеки Google.

Нагадаємо, на початку вересня компанія Google презентувала оновлений логотип. 

Попередній матеріал
У Парижі зросли штрафи за кинутий недопалок
Наступний матеріал
Українські дороги готові до зими лише на третину - "Укравтодор"
Теги: