vidia.org

Колишній працівник Google випадково придбав домен Google.com за $12

Колишній співробітник "Корпорації добра" Санмей Вед на одну хвилину став власником домену Google.com, придбавши його за $12.

Як пише AIN, вночі 29 вересня Вед вивчав Google Domains - сервіс компанії з продажу доменів, коли з подивом помітив, що домен самої компанії - Google.com - доступний для покупки.

Чоловік відразу ж клікнув на "Додати в корзину". "Я сподівався, що мені прийде повідомлення про помилку, про те, що транзакція не відбулася, але я вдало провів покупку і з моєю кредитки списалися кошти", - розповідає  Вед.

Щойно покупка відбулася, запис про нього з'явився в історії замовлень на Google Domains. За словами Веда, він отримав доступ до управління для веб-майстрів і повідомлення, призначені тільки для власника Google.com.

"Ви отримуєте такі повідомлення, як показані вище, тільки для тих доменів, для яких є верифікованим адміном / власником", - зазначає чоловік.

І хоча покупка пройшла вдало, майже одразу ж від Google Domains надійшло повідомлення, яке скасовує угоду. Що взагалі могло призвести до того, що такий домен виявився "на полицях", Санмей не знає.

За повторної спроби пошукати домен видавалася правильна інформація - домен вже не був доступний. Самвей повідомив про інцидент в службу безпеки Google.

Нагадаємо, на початку вересня компанія Google презентувала оновлений логотип. 

Попередній матеріал
У Парижі зросли штрафи за кинутий недопалок
Наступний матеріал
Українські дороги готові до зими лише на третину - "Укравтодор"
Теги: