Олександр Ройтбурд / Facebook

Художник запропонував свій варіант "декомунізації" пам'ятника Леніну в Запоріжжі (фото)

Митець пропонує більш "креативні ідеї", ніж демонтаж

Український художник Олександр Ройтбурд опублікував на своїй сторінці у Facebook серію колажів із пам'ятником Леніну в Запоріжжі, де замість голови Ілліча голови тварин – лося, ведмедя, слона тощо. "Пропоную пам'ятник Леніну в Запоріжжі не зносити. у мене для нього і для інших пам'ятників радянським вождям є багато креативних ідей. Недорого", – написав Ройтбурд.

/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.ua, у неділю, 21 лютого, в Запоріжжі намагалися провести мітинг на захист пам'ятника Леніну. Захищати монумент під стіни мерії прийшли десятки людей, переважно похилого віку. Також прибули два автобуси з Мелітополя,пасажири яких так і не змогли покинути салон, бо їх "зустріли" активісти, що, навпаки, підтримували знесення Леніна. Перший автобус із мелітопольцями поїхав без пригод. Другий – закидали яйцями й підірвали димову шашку.

Нагадаємо, 19 лютого Запорізька міська рада проголосувала за демонтаж пам’ятника Леніну й Дзержинському. Вона також підтримала перейменування головної вулиці міста – проспекту Леніна – на проспект Соборний. 

Попередній матеріал
Представники "РПС" покинули приміщення "Козацького" – адміністрація готелю
Наступний матеріал
Андрій Шевченко взяв участь у благодійному матчі в Лас-Вегасі
Loading...

У Лисичанську повалили Леніна

Одразу три пам'ятника Леніна знесли на Харківщині

Ленінопад на Одещині: демонтаж пам'ятника тривав понад 5 годин

У Дніпродзержинську демонтували пам'ятник Феліксу Дзержинському