Ольга Буславець
Ольга Буславець mpe.kmu.gov.ua

Керівниця Міненерго розповіла, що кадри їй допомагає підбирати інтуїція, бо вона народжена під знаком риб

  Читайте по-русски
  Буславець – перша жінка в історії України, яка очолила Міненерго

  Виконувачка обов'язків міністра енергетики Ольга Буславець розповіла, як вона підбирає кадри для роботи в міністерстві. В інтерв'ю "Економічній правді" вона зазначила, що завжди дослухається до своєї інтуїції, яка часто її рятувала.

  "Скажу вам чесно, що іноді на цих співбесідах я дослухаюся до своєї інтуїції, тому що дуже добре відчуваю людей. Я народжена під знаком риб, це дуже інтуїтивні люди, мене ця інтуїція дуже часто рятувала й оберігала, тому дякую Богові, що вона у мене є", – сказала Буславець, відповідаючи на питання, як вона обирає кандидатуру на посаду вугільного замміністра.

  Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

  Ольга Буславець – перша жінка-міністр енергетики за всю історію України. Однак, як підкреслює видання, це не просто "данина гендерній рівності". 45-річна політикиня в енергетичній сфері працює з 2000 року, а в Міненерго – ще з 2005 року. При цьому її часто і небезпідставно пов'язують з олігархом Рінатом Ахметовим.

  Раніше народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос подав заяву до НАЗК про корупційний злочин, вчинений Ольгою Буславець. За його даними, у в.о. міністра прямий конфлікт інтересів, оскільки вона дбає про працевлаштування свого сина

  Попередній матеріал
  Лісові пожежі на Луганщині: кількість жертв зросла (оновлено)
  Наступний матеріал
  Чорногорія зняла додаткові обмеження на в'їзд з України
  Loading...

  Кабмін розділив Міністерство енергетики та захисту довкілля на два окремих органи

  ДБР розслідує обмеження виробітку електроенергії на АЕС

  Уряд призначив у міністерства нових заступників

  Кабмін все ж призначив Буславець на посаду керівника Міненерго

  Щоб у лікарнях не вимкнули світла: Гончаренко вимагає призначити міністра енергетики

  Зеленський відкликав із ВР призначення Буславець міністром енергетики