Кадр із відео

Кейт Міддлтон вперше одягнула тіару принцеси Діани (фото)

  Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон вперше одягла тіару "Вузлики кохання" (Lover's Knot), яка належала принцесі Діані.

  Про це повідомляє Daily Express.

  Тіару герцогиня одягла на зустріч принца Вільяма і 160 послів, британських та іноземних дипломатів, верховних комісарів, високопоставлених діячів торгівлі, освіти, телерадіомовлення й мистецтва. Туди також завітали королева Єлизавета II, принц Філіп, принцип Чарльз та інші члени британської королівської сім'ї. Загалом на прийомі було 1500 гостей.

  Міддлтон повинна була вперше одягнути "Вузлики кохання" на своє весілля з принцом Вільямом, однак тоді обрала іншу прикрасу.

  Видання зазначає, що тіару "Вузлики любові" створили у 1913 році для королеви Марії, дружини Георга V. Прикраса перейшла у спадок її онуці Єлизаветі II, яка, водночас, у 1981 році передала тіару принцесі Діані з нагоди весілля з принцом Чарльзом. Сама Діана вперше одягла тіару в листопаді 1981 року на церемонію відкриття парламенту. Принцеса з'являлася у прикрасі на низці заходів у Британії і за кордоном. Після розлучення з принцом Чарльзом у 1996 році Діана повернула її Єлизаветі II. "Вузлики любові" прикрашені перлинами і 19 діамантовими арками.

  Нагадаємо, 19 липня Єлизавета II, поспішаючи до церкви на своєму синьому "Ягуарі", заїхала на газон, щоб об'їхати пішоходів.

  Попередній матеріал
  Рада коаліції домовляється щодо проведення виборів міського голови Кривого Рогу 27 березня 2016 року - БПП
  Наступний матеріал
  СБУ блокувала канал незаконного постачання зброї з Європи