Фото Eddie Mulholland

Кейт Міддлтон перемогла принца Вільяма під час гонки на яхтах

  Герцогиня Кембриджська Кетрін змогла перемогти свого чоловіка принца Вільяма в гонках на однощоглових яхтах біля берегів Окленда.

  Як пише Daily Telegraph, Вільям і Кейт, які зараз перебувають з офіційним візитом у Новій Зеландії, провели дві гонки і в обох перемогла дружина спадкоємця британського престолу.

  У герцога Кембриджського виникли проблеми із вітрилами, тому він залишився далеко позаду Кетрін. Коли один із членів його екіпажу сказав, що герцогиня виглядає задоволеною собою, Вільям відповів: "Б‘юся об заклад, що так, вона задоволена! Я самовідданий чоловік – я просто хочу спокійного вечору".

  Після кожної перемоги Міддлтон махала перед чоловіком кулаком, даючи зрозуміти, хто "володар хвилі". Як відмічає видання, таким чином вона відігралася за поразку у 2011 році, коли пара змагалася на човнах-драконах у Канаді.

  Нагадаємо, королівська родина разом зі своїм восьмимісячним сином відправилась у двотижневе турне до Нової Зеландії та Австралії 7 квітня. Це перший офіційний візит принца Джорджа.

  Попередній матеріал
  Повідомлення про замінування ОДА в Харкові виявилося неправдивим
  Наступний матеріал
  Голова Freedom House закликав "серйозно вдарити по російській економіці"