YouTube / World Media

Італійський футболіст нестандартно відсвяткував гол (відео)

Нападник італійського "Емполі" Массімо Маккароне нестандартно підійшов до святкування забитого м'яча.

Про це повідомляє "Новое время".

Як зазначається, на 42-й хвилині виїзного матчу проти Болоньї (3:2) Маккароне зрівняв рахунок, після чого підбіг до вболівальника, який стояв біля кромки поля, взяв у нього пластиковий стакан з пивом і зробив кілька ковтків.

У другому таймі 36-річний нападник оформив дубль і приніс перемогу своїй команді. Ця перемога стала для "Емполі" вже четвертою поспіль у чемпіонаті Італії.

Як повідомляв 5.ua, у фіналі клубної першості планети "Барселона" перемогла чемпіона Південної Америки "Рівер Плейт" із рахунком 3:0. Завдяки цій перемозі "Барселона" втретє в історії завоювала титул клубного чемпіона світу.