Італійська родина створила телеканал для боротьби з мафією

  Родина проти мафії. На Сицилії члени однієї сім`ї створили телекомпанію, що в своєму ефірі викриває злочини гангстерів. Реакція не забарилася - бандити вже не раз нападали на журналістів і нищили їхнє майно. Проте сім`я на прізвище Маніачі твердо вирішила: здолати організовану злочинність на острові - справа їхнього життя.

  Задушити власною краваткою намагалися мафіозі керівника сімейної телекомпанії - Піно Маніачі. Через журналістські розслідування гангстери два роки тому також спалили його автомобіль. Сімейний канал мовить лише дві години на добу. Проте його матеріали вже допомогли поліції зловити одного з босів сицилійської мафії - Бернардо Провенцано. Він був у розшуку  сорок років поспіль за звинуваченням у десятках убивств.

  Влада та громадськість містечка Корлеоне, в якому  розташована сімейна телекомпанія, родину Маніачі підтримують. Щомісяця до них приїжджають десятки студентів з усієї Італії - допомогати в боротьбі з мафією. Корлеоне десятиліттями вважають лігвом сицилійських гангстерів. Тепер місто стало осередком боротьби з ними.

  Мафія хазяйнує на Сицилії з другої половині дев`ятнадцятого століття. З місцевого діалекту "мафія" перекладається, як "сховище". За останні сто років сицилійські мафіозі почали активно діяти у Сполучених Штатах та інших країнах поза межами Італії. Кодекс і структуру "коза ностра" з часом скопіювали інші етнічні злочинні угрупування.

  Олександр Войтко, 5 канал

  Попередній матеріал
  "Укрметртестстандарт" перевірив якість шкільних товарів
  Наступний матеріал
  Розгляд справи про частоти та ліцензії "5 каналу" та ТВі триває
  Теги: