dprk360

Іноземець зробив перші панорамні знімки столиці КНДР

Дозвіл на зйомку він отримав безпосередньо від уряду КНДР.

Сінгапурець Арам Пан став першим іноземним фотографом, якому вдалося сфотографувати столицю Корейської Народно-Демократичної Республіки Пхеньян з повітря. Про це повідомляє Bird in Flight з посиланням на PetaPixel.

Пан опублікував 15-хвилинне відео і світлини, які зробив для особистого проекту DPRK 360 - про життя в тоталітарній державі. Дозвіл на зйомку він отримав безпосередньо від уряду КНДР. Рік тому Пан подав запит до адміністрації Трудової партії Кореї з проханням дозволити йому зняти столицю з висоти пташиного польоту.

Видання зазначає, що політики виділили легкий вертоліт і офіційно запросили Пана провести фотосесію. Тепер цей вертоліт курсує над містом регулярно і ним можуть скористатися всі іноземні фотографи, замовивши таку послугу через корейську туристичну компанію Young Pioneer Tours.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.ua, уряд Індії спіймали на використанні фотошопу. Користувачі соцмереж виявили, що світлина прем'єр-міністра Індії, на якій він оглядає з вертольота затоплені райони, була змонтована.

Попередній матеріал
За останній тиждень на Донбасі українські сапери знешкодили 1,5 тис. вибухонебезпечних предметів
Наступний матеріал
ГУР: Кремль випробовує на Донбасі новітню та заборонену зброю (фото)