Кадр із відео

"Гопак" у виконанні відомого українського ансамблю зібрав понад 14 млн переглядів у Facebook

  Відео з репетиції українського народного танцю "Гопак" стало сенсацією в соціальній мережі Facebook.

  Ролик набрав майже 14,5 млн переглядів, а також близько 300 тис. поширень. На відео – танок у виконанні Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського, пише AIN.UA.

  Відео завантажив киянин Олександр Борзенко ще 2 червня цього року. Рекордна кількість переглядів воно зібрало завдяки сотням тисяч поширень, які здійснювали люди зі всього світу.

   

  Зазначається, що ансамбль був заснований в 1937 році й завжди спеціалізувався на народних українських танцях. Трупа об'їздила безліч країн світу і навіть одного разу була запрошена на почесний сніданок королеви Великобританії Єлизавети Другої.

  Відео було знято під час однієї з відкритих репетицій ансамблю, тому танцюристи на ньому виступають в репетиційних, а не сценічних костюмах. Відео концертного виступу ансамблю з цим же танцем, опубліковане шість років тому, зібрало близько 400000 переглядів, однак таку кількість переглядів виконання українського народного танку зібрало вперше.

   

  Видання зауважує, що відео було опубліковано через відео-платформу Facebook, а не YouTube. Нещодавно соціальна мережа впровадила автоплей відео в стрічці користувачів. Ймовірно, що ця функція допомогла цьому ролику наростити популярність.

  Нагадаємо, у серпні співробітник столичної поліції зіграв киянам на фотрепіано просто неба. 

  Попередній матеріал
  На Донеччині прикордонники затримали українця з мисливською зброєю та набоями
  Наступний матеріал
  У ніч на 13 жовтня столичне метро працюватиме на годину довше