Хоакін Гузман_Шон Пенн 5.ua

Голова найвпливовішого у світі наркокартелю до арешту встиг дати інтерв’ю американській кінозірці

Хоакін Гузман на прізвисько "Коротун" до арешту встиг дати інтерв’ю американській кінозірці Шону Пенну.

У ньому він, зокрема, розповів, що любить маму, мріє про голлівудську кар’єру і не почувається винним через торгівлю наркотиками. У поліції зазначають, що заздалегідь дізналися про інтерв’ю і простежили за Пенном. Таким чином правоохоронці змогли знайти і Гузмана. Щойно наркобарона затримали, матеріал з’явився на шпальтах журналу Rolling Stone.

"Коротун", або іспанською Ель Чапо, зізнався, що геть не соромиться свого бізнесу. З його слів, навіть якби він завтра покинув торгувати, наркотиків у світі не поменшало би. Натомість наркобарон засмучений, що через нелегальні прибутки не може, приміром, вкладати кошти у нафтовий бізнес.

Хоакін Гузман поділився з Шоном Пенном і подробицями своєї втечі. Перед тим, як віддати наказ прорити тунель до його камери, Гузман відправив інженерів на три місяці до Німеччини, підвищувати кваліфікацію. Цього разу Мексика прагне якнайшвидше екстрадувати Гузмана до США. Однак його адвокати вже розвинули таку бурхливу діяльність, що навряд чи це буде можливим у найближчі півроку.

Нагадаємо, що в березні минулого року в Мексиці служби безпеки затримали Омаро Моралеса, лідера наркокартелю "Цетас".

Хоакін Гузман_Шон Пенн5.ua

Попередній матеріал
Поліція виявила на Донеччині 12 бойових гранат і 9 тисяч набоїв
Наступний матеріал
У Стокгольмі евакуювали аеропорт через загрозу вибуху