luxurylaunches.com

Голландська дизайнерка створила колекцію суконь з частин автомобіля

Голландська дизайнерка Анук Віппрехт презентувала колекцію суконь із пластику, деталі яких були роздруковані на 3D-принтері. Також у вбранні були використані частини від седана Audi A4.

Про це повідомляє Luxurylaunches. За інформацією видання, усього в колекції чотири сукні, які виконані в чорному та білому кольорах. На створення однієї такої сукні знадобилося три дні. Таке вбрання може одягти тільки модель, яка буде його демонструвати. Для цього фігури дівчат відсканували і створили тривимірні моделі. Потім частини суконь роздруковувалися на 3D-принтері. Сама ж дизайнерка називає свої творіння "щитами".

Відзначається, що на двох сукнях встановлені лампочки і паркувальні датчики, що спрацьовують при наближенні людей до автомобілів. Ще одна сукня з колекції прикрашена світлодіодами потужністю 60 Вт. Крім того, на одязі встановлені лазерні далекоміри, які визначають відстань до того чи іншого об'єкта.

Вперше сукні були представлені на конференції Fashiontech в Берліні. Планується, що найближчим часом вони будуть продемонстровані в Мілані, Пекіні та у флагманських магазинах Audi в Лондоні.

/
/
/

Нагадаємо, мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s представила літню колекцію одягу.

Попередній матеріал
Хроніка АТО за добу: бойовики дедалі частіше використовують великокаліберну зброю
Наступний матеріал
На блокпостах Дніпропетровщини міліція задіяла дрони