Гігантське воскове серце з’явиться у Празі

  Гігантське воскове серце з’явиться у Празі в пам’ять про Вацлава Гавела. Відомий політик і драматург помер у середині грудня. З недогарків свічок, які люди запалювали, поминаючи його - і зроблять серце.

  Ідея виникла у одного із чеських художників. Сотні мішків із недогарками він зібрав на центральній площі Праги. Зараз, за допомогою волонтерів, митець подрібнює і розплавляє їх. А віск заливає у спеціальну форму. Завершити роботу художник планує у середині лютого. Серце буде заввишки у два метри. Вацлав Гавел був останнім президентом Чехословаччини і першим президентом Чехії. Його громадська та політична діяльність зосереджувалась на боротьбі із комуністичним режимом, а після його повалення - на розбудові демократичної Чехії.

  Лукас Гавловський, художник: "Ідея виникла спонтанно. Я подумав: "Це ж віск, ми можемо працювати з ним. Можемо зібрати усі ці свічки і зробити інсталяцію. Вона нагадає нам позитивні речі і ейфорію, пов’язану із Вацлавом Гавелом. Звичайно, поряд зі смутком".

  Павел Бабіцький, волонтер: "Я прийшов сюди допомагати, у першу чергу - через Вацлава Гавела. Він допоміг і мені і багатьом інших вийти з того жалюгідного життя, яким ми жили раніше".

  Попередній матеріал
  У США через негоду загинуло 3 людей
  Наступний матеріал
  КСУ розтлумачив, що є конфіденційною інформацією
  Теги:
  Loading...