Французький бізнесмен сплачує штрафи за мусульманок, що носять паранджу

  На захист європейських жінок-мусульманок став французький бізнесмен Рашид Некказ. Він збирається сплатити усі штрафи, які стягатимуть з представниць прекрасної статі за появу у паранджі в громадських місцях.

  Для цього бізнесмен створив спеціальний фонд у 1 мільйон євро. Перші два штрафи - по 50 євро - вже сплатив. На додачу, Некказ збирається судитися з урядами Франції та Бельгії. У цих країнах жінкам-мусульманкам заборонено з`являтися на публіці з закритим обличчям. У Франції закон про заборону паранджі вступив у силу 4 місяці тому, у Бельгії - минулого місяця. Французький бізнесмен наполягає: ці закони - неконституційні і загрожують європейській демократії.

  Рашид Некказ, бізнесмен: "Я - француз, моя країна заборонила мусульманкам закривати обличчя. З моменту вступу цього закону в дію я закликав жінок не дотримуватися його. Відтоді у Франції було три випадки штрафування мусульманок. І ось - ще два штрафи присудили жінкам у Бельгії. Я приїхав сюди, щоби сплатити їх. Також я збираюся скаржитися на уряди Франції та Бельгії у Європейський суд з прав людини".

  Попередній матеріал
  Сьогодні до Мадриду прибуде Папа Римський
  Наступний матеріал
  В Нью-Йорку вантажівка пробила стіну багатоповерхового гаража
  Теги: