Французька туристка нагодувала Річарда Гіра піцою, прийнявши його за бродягу

Француженка Карін Гомбо, прогулюючись Нью-Йорком, сприйняла американського актора Річарда Гіра за бродягу і, не впізнавши його, запропонувала йому шматок піци.

Про це повідомляє Adme.Ru. За словами Гомбо, вона прогулювалася разом з чоловіком і 15-річним сином, коли побачила людину, що порпається в сміттєвому баці, схожу на безпритульного. Зворушена побаченим, жінка підійшла до нього і запропонувала піцу, яка залишилася після відвідування ресторану.

"Він запитав: "Що в пакеті?" Я спробувала відповісти йому англійською, але так вийшло, що половину фрази я сказала французькою. Я сказала: "Вибачте, але піца холодна". Він відповів: "Дуже дякую, нехай береже вас Бог", - розповіла Гомбо.

За інформацією видання, жінка не знала, з ким зустрілася на вулиці Нью-Йорка, до тих пір, доки через два дні співробітник готелю, в якому зупинилася сім'я, не показав їй світлину в газеті, де вона була зображена поряд з Річардом Гіром. Як з'ясувалося, француженка випадково натрапила на знімальний майданчик фільму "З незапам'ятних часів", в якому Гір грає одну з головних ролей. Однак у пам'яті Річарда Гіра та інших членів знімальної групи цей момент залишиться як приклад простого людського добра.

/
/
/
/

Попередній матеріал
Відкладати розгляд резонансних справ не можна, бо зникне багато доказів - експерт
Наступний матеріал
Хроніка АТО за добу: На захід від Донецька обстановка є найбільш напруженою