енергозберігаюча батарея Powerwall 5.ua

Елон Маск представив акумуляторну батарею, яка дозволить заощадити на електриці

  Нову висоту в енергоефективності опанував власник компанії Tesla Motors, мільярдер Елон Маск. Бізнесмен презентував Powerwall - нову батарею, що дозволить заощаджувати на електриці.

  Побутовий акумулятор вартістю у $3 тис. потужністью у сім кіловат-годин дозволяє живити будинок у разі відсутності електрики.

  Головна перевага батареї у тому, що вона накопичує заряд вночі, коли тариф на електрику найменший, а використовувати її можна зранку чи ввечері - у пік навантаження на енергомережу, коли вартість для споживачів найбільша.

  Батареї можна об'єднувати, якщо потрібна більша потужність. Powerwall уже можна замовити в США, за рік обіцяють почати продажі по всьому світу.

  "Поміркуйте про купівлю цієї батареї. Що вона дає? Вона дає спокій, що коли вимикають енергію - у вас завжди буде світло, особливо якщо ви мешкаєте у холодних краях. Тепер, якщо за вікном снігова буря, не треба хвилюватись про енергію. Ви взагалі можете відімкнутись від електромережі. Поставте собі сонячні панелі, зарядіть акумулятори і користуйтеся", - зазначив голова Tesla Motors Елон Маск.

  Попередній матеріал
  У Мілані протести проти проведення виставки EXPO-2015 переросли у погроми
  Наступний матеріал
  Дотримався слова: тренер "Браги" після виходу клубу в фінал Кубка Португалії пробіг майже 50 км
  Loading...

  Нові акумулятори для гаджетів можно буде заряджати від тепла людського тіла

  У США випробували "Боїнг-787" з покращеними акумуляторами

  Найбільший у світі літак на сонячних батареях подолав понад 6 тис. км

  В Китаї винайшли трамвай на водневих батареях