Дружина Берлусконі розповіла про особисте життя у книзі

  Найскандальніша книжка літа. У продаж надійшла книга дружини прем’єра Італії Сильвіо Берлусконі – Вероніки Ларіо. У ній жінка описує особисте життя з найбагатшим чоловіком країни та причини, які змусили її подати на розлучення. У книгарнях - ажіотаж, бо італійці із цікавістю стежать за приватним життям свого екстравагантного прем’єра.

  Не брудну білизну, а свої душевні переживання виносить на публіку дружина італійського прем’єра Вероніка Ларіо. Жінка написала книгу, у якій пояснює чому вирішила розлучитися з Сильвіо Берлусконі. Вероніці допомагала близька подруга - журналістка Марія Лателло. Жінки товаришують багато років і за деякою інформацією саме Марія порадила прем’єрській дружині узятися за перо.

  Марія Лателла, журналістка: "Вероніка Ларіо насправді дуже хвилюється за свого чоловіка. Вона ідеальна дружина, яка досить довго закривала очі на різні факти. Але наважилася на написання такої книги, Вероніка просто хоче пояснити усе сама".

  У книзі Вероніка розповідає про усі дев’ятнадцять років подружнього життя. За її словами – Берлусконі неодноразово їй брехав. Про його вечірки з молодими моделями вона дізнавалася із "жовтої" преси, Сильвіо ж нічого пояснювати не хотів. Утім, за опитуваннями, така поведінка прем’єра не дуже шкодить його іміджу. Адже більшість італійської преси контролюють компанії, що належать Берлусконі. Окрім того, італійцям імпонує екстравагантна, грайлива поведінка їхнього прем’єра, якому вже виповнилося сімдесят два роки.

  Мауриціо Белпетро редактор, критик: "Сага між Веронікою та Сильвіо дуже цікава італійцям. Зараз жінка наважилася піти від найпривабливішого та найбагатшого чоловіка Італії і це підвищило цікавість до особистого життя родини Берлусконі".

  Секс-скандал довкола італійського прем’єра розгорівся на початку літа. Публіка дізналася, що Сильвіо побував на дні народження вісімнадцятилітньої моделі Ноемі Летиції, в оточенні красивих жінок. Згодом олії у вогонь підлила працівниця ескорт-послуг – Патриція Даддаріо. Жінка заявила, що отримувала гроші за інтимні зв’язки з Берлусконі. Терпець прем’єрській дружині увірвався, і вона подала на розлучення.

  5 канал

  Попередній матеріал
  Знову будівельний конфлікт поблизу Софії Київської
  Наступний матеріал
  Програми "5 каналу" - номінанти "Телетріумфу"
  Теги: