imglisting.com

Дослідження показало, що говорить про людину його статус у Facebook

  Вчені англійського університету Brunel University провели нове дослідження, в ході якого з'ясували, що говорить про людину його статус в соціальній мережі Facebook.

  У повідомленні йдеться, що проаналізувавши дані 555 користувачів Facebook, дослідники визначили, що їх статуси в соціальній мережі можуть багато розповісти про їх особистості. Під час експерименту вчені грунтувалися на п'яти основних особистісних рисах: рівні екстраверсії, відкритості, поступливості, рівень невротизації та сумлінності. Також, дослідники співвідносили статуси користувачів з їх рівнем самооцінки і нарцисизмом, передає видання "Новое Время".

  У результаті вчені виявили, що так звані "нарциси" частіше за інших публікують статуси про свої досягнення, дієтах та фізичних вправах, прагнучи дістати якомога більше лайків. На сторінках в Facebook відкритих, допитливих і креативних особистостей можна побачити статуси про політичні переконання, а також міркування на інтелектуальні теми. Вони прагнуть обмінюватися лише вкрай важливою інформацією, рідко публікують пости "ні про що", частіше - цікаві замітки про поточні події і дослідженнях.

  Чесні і свідомі особистості найбільш часто публікують пости про своїх романтичних партнерів, сім'ю та дітей, акцентуючи увагу на талантах своїх близьких людей. Таких користувачів Facebook рідко турбує кількість лайків.

  У свою чергу, на сторінках людей з низькою самооцінкою також можна побачити статуси про романтичних партнерів, проте, на відміну від чесних і сумлінних особистостей, вони публікують статуси не про здобутки коханої людини, а подробиці свого особистого життя і зізнання у коханні.

  Попередній матеріал
  Президентські вибори у Польщі: залишилося підрахувати голоси з п'яти округів
  Наступний матеріал
  Кремль занадто далеко зайшов з міфом про "відібрану" бойовиками техніку у ЗСУ - військовий експерт США

  В Україні поменшало книголюбів - дослідження

  Мобільні технології та соцмережі замінюють телефонні дзвінки – дослідження

  П'ять мільярдів людей не мають доступу до безпечної хірургії - дослідження

  Рослини не допоможуть людству побороти глобальне потепління - дослідження